Genç Katılım - İş İlanı (93)

Türkiye Emlak Katılım Bankası / Türkiye
Yayın Tarihi: 10.5.2022
Aranan Kişi Sayısı: 100

Genç Katılım, Türkiye Emlak Katılım Bankası'nın katılım finans sistemine ilgi duyan üniversite öğrencileri için hazırlamış olduğu bir öğrenci projesidir. Katılım bankacılığına ilgi duyan ve mezuniyet sonrası kariyerine bu alanda devam etmek isteyen öğrencilere yönelik bir kariyer geliştirme programıdır. Bu programa dahil olan öğrenciler Bankamızın, Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerinde görev alacaklardır.

Üniversitelerin 3. ve 4.sınıfında okuyan veya yüksek lisans eğitimi devam eden öğrencilere yönelik bu programda,  öğrenciler yıl boyunca haftada en az iki gün kısmi süreli çalışacaklardır. Böylece hem katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olacak hem profesyonel iş hayatını deneyimleme imkânı bulacak hem de gelir elde edebileceklerdir. Genç Katılım programı öğrenci mezun olana kadar devam edecektir. 

Öğrenciler, program süresince gösterdikleri performanslarına ve Bankamıza sağladıkları katma değere bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirileceklerdir. Ayrıca; “Genç Katılım” programını başarılı şekilde tamamlayan tüm öğrencilere, Bankamız tarafından bankacılık alanında “Genç Katılım Sertifikası” verilecektir.

Aranan Nitelikler
  • Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki bölümlerin 3. ve 4. sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans eğitimleri devam eden,

  • Genel transkript notunda 2.5 ve üzerinde puana sahip olan, (transkript belgenizi Özgeçmiş Eklentileri kısmından yüklenmeniz gerekmektedir)

  • Geçmiş yıl ve dönemlerden ders sorumluluğu olmayan,

  • Haftada en az 2 tam gün çalışabilecek durumda olan,

  • Katılım Bankacılığında çalışmaya istekli,

  • Tercihen İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,

  • Kendini geliştirmeye açık, takım çalışmasına yatkın,

Kısmi süreli görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Değerlendirme Süreci

Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak ön değerlendirmeler sonucunda başvurusu olumlu olan adaylar online sınava davet edileceklerdir.

Sınavda başarılı olan adaylar ile mülakat yapılacak ve mülakatta başarılı olanlar Bankamızın “Genç Katılım” programına katılmaya hak kazanacaklardır. Anahtar Kelimeler: Genç Katılım, Emlak Katılım, Katılım Bankası, Part-Time, Yarı Zamanlı, Öğrenci, Üniversite
Paylaş
HRPeak