Genç Katılım Tech - İş İlanı (94)

Türkiye Emlak Katılım Bankası / İstanbul
Yayın Tarihi: 21.7.2022
Aranan Kişi Sayısı: 50

Genç Katılım, Türkiye Emlak Katılım Bankası’nın katılım finans sistemine ilgi duyan üniversite öğrencileri için hazırlamış olduğu bir öğrenci projesidir. Genç Katılım Tech ise finansal teknolojilere ilgi duyan ve mezuniyet sonrası kariyerine finansal teknolojiler (fintek) alanında devam etmek isteyen öğrencilere yönelik bir kariyer geliştirme programıdır. Bu programa dahil olan öğrenciler Bankamızın, Bilgi Teknolojileri alanındaki birimlerde görev alacaklardır.

Üniversitelerin 3. ve 4.sınıfında okuyan veya yüksek lisans eğitimi devam eden öğrencilere yönelik bu programda, öğrenciler yıl boyunca haftada en az iki gün kısmi zamanlı çalışacaklardır. Böylece hem katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olacak, hem bilgi teknolojileri alanında profesyonel iş hayatını deneyimleme imkânı bulacak, hem de gelir elde edebileceklerdir. Genç Katılım programı öğrenci mezun olana kadar devam edecektir. 

Öğrenciler, program süresince gösterdikleri performanslarına ve Bankamıza sağladıkları katma değere bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirileceklerdir. Ayrıca; “Genç Katılım” programını başarılı şekilde tamamlayan tüm öğrencilere, Bankamız tarafından Bilgi Teknolojileri alanında “Genç Katılım Tech Sertifikası” verilecektir.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin örgün eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinin 3. ve 4. sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans eğitimleri devam eden,

  • Genel transkript notunda 2.5 ve üzerinde puana sahip olan, (transkript belgenizi Özgeçmiş Eklentileri kısmından yüklenmeniz gerekmektedir)

  • Geçmiş yıl ve dönemlerden ders sorumluluğu olmayan,

  • Haftada en az 2 tam gün çalışabilecek durumda olan,

  • İstanbul’da ikamet eden,

  • Katılım Bankacılığında çalışmaya istekli,

  • Finansal teknolojilere ilgi duyan ve yeni teknolojileri takip eden,

  • Tercihen İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,

  • Kendini geliştirmeye açık, takım çalışmasına yatkın,

Kısmi zamanlı görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. 

Değerlendirme Süreci

Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak ön değerlendirmeler sonucunda başvurusu olumlu olan adaylar online sınava davet edileceklerdir.

Sınavda başarılı olan adaylar ile mülakat yapılacak ve mülakatta başarılı olanlar Bankamızın “Genç Katılım Tech” programına katılmaya hak kazanacaklardır. 


Anahtar Kelimeler: Genç Katılım, Bilgi Teknolojileri, Yazılım, İş Analisti, Part-Time, Yarı Zamanlı, Öğrenci, Üniversite
Paylaş
HRPeak